Czy warto posiadać kalendarz reklamowy trójdzielny?

Na to pytanie bardzo łatwo odpowiedzieć. Oczywiście, że warto! Tego typu kalendarze na zamówienie to świetna okazja, aby wyjść w świat z naszą ofertą. Każdy, kto posiada firmę, z pewnością chciałby niedrogo, lecz skutecznie reklamować swoje produkty i usługi. Produkcja kalendarzy odbywa się szybko i w krótkim czasie możemy zaprezentować się na ich powierzchniach. Cena kalendarza, który będzie za darmo wisiał w czyimś biurze czy domu stosunkowo niska. Z pewnością zechcesz podarować tego typu upominek swoim pracownikom czy kontrahentom, od razu, gdy tylko zakończy się jego druk.

 

Jak powinny wyglądać kalendarze reklamowe?

Producent kalendarzy dla firm, zanim rozpocznie zlecenie, powinien omówić z tobą wszystkie kwestie, związane z twoją działalnością i wizerunkiem. Kalendarz trójdzielny powinien być oprawiony ładną grafiką, która będzie nawiązywała lub kojarzyła się z twoją branżą. Mogą się na nim znaleźć twoje produkty, które chciałbyś wyeksponować lub usługi, którymi się zajmujesz. Grafika lub hasło reklamowe mogą również nawiązywać do wartości, jakimi kieruje się firma i wskazywać na cele, które sobie wyznaczyła. Producent, który zajmie się takim zleceniem, może zaoferować dodatkowo inne formy promocji. Przy okazji współpracy może zaoferować ci inne ciekawe artykuły, takie jak:

  • kalendarz trójdzielny dla firm
  • organizer
  • terminarz

 

Czym jest kalendarz trójdzielny reklamowy?

Kalendarze firmowe mogą być skomponowane w różny sposób. Te trójdzielne, jak sama nazwa na to wskazuje, składają się z trzech części. Są zazwyczaj większe niż te jednoczęściowe, niemniej spełniać mogą taką samą funkcję marketingową. Ostatecznie do ciebie należy decyzja, czy najbardziej do swojej oferty przekona cię polski producent kalendarzy książkowych i trójdzielnych.

 

Jaki stworzyć ciekawy kalendarz trójdzielny firmowy? Jakie są najpopularniejsze kalendarze trójdzielne dla firm?

Często wybieranymi przez klientów są kalendarze trójdzielne firmowe, które jesteśmy w stanie powiesić na ścianie. Każdy lubi mieć pogląd na obecną datę i widzieć przed sobą dni miesiąca. Oczywiście zamów kalendarze takie, które najbardziej przypadną ci do gustu. Jeżeli zależy ci na subtelnym zaznaczeniu swojej obecności, zdecyduj się na mniejsze kalendarze, które postawisz gdzieś na biurku. Jeśli jednak chcesz, aby było cię dobrze widać, to uwzględnij kalendarz trójdzielny na zamówienie. Zobacz: https://www.iveno.pl/kalendarze-trojdzielne

 

Produkcja kalendarzy. Od czego zacząć?

Gdy już wiesz, jaki ma być twój kalendarz i co najchętniej miałoby się na nim znaleźć, znajdź odpowiednią firmę poligraficzną. Kalendarze tego rodzaju wykonują najczęściej drukarnie offsetowe. Sama produkcja dla takiej drukarni nie stanowi większego wyzwania. Specjalizują się one w druku na płaskich powierzchniach i są w stanie przyjąć niemal każde zamówienie tego typu.

Ile to kosztuje? Sprawdź cennik, zanim zlecisz.

Kalendarz dla firm wcale nie musi okazać się drogim przedsięwzięciem. Obecnie marketing internetowy wydaje się o wiele kosztowniejszy niż drukowany. Drukarnie, które specjalizują się w produkcji tego typu materiałów promocyjnych, potrafią wydrukować dużą ilość produktów przy małym nakładzie finansowym. Pamiętaj o korzyściach, które wiążą się z posiadania kalendarza reklamowego.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciasteczka

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.